Faceci, których spotkałyśmy na naszej drodze i których trzeba omijać z daleka

Faceci, których spotkałyśmy na naszej drodze i których trzeba omijać z daleka
Rozmawiając z niektórymi kobietami natknęłam się na fakt, że parę typów facetów po prostu się powiela, powtarza tak, jakby panowie wychodzili z jednej fabryki…dość nieudolnie składającej swoje hm…twory. Niektórzy z nich potrafią nieźle namieszać w życiu, inni pozostawiają niesmak i złamane serce. Pewne jest jedno – należy omijać ich z daleka.

Piotruś Pan

Oj znam paru panów, którym pomyliły się daty i nadal trzeba im klaskać, kiedy skaczą przez kałuże, taplają się w błotku na wyjazdach i przynoszą upolowany łup z lasu. Przekoloryzowane? Nie bardzo. Facet, który cierpi na syndrom Piotrusia Pana NIGDY nie dorośnie. Mając siwe włosy (lub nie mając ich w ogóle) protezę i laseczkę nadal duchem będą w swojej Nibylandii, goniąc marzenia, których nigdy nie zrealizowali. Dlaczego nie zrealizowali? Bo Piotruś Pan to typ leniwca, faceta, który dużo gada, mało robi, a najlepiej jak robią za niego. Tutaj liczy się dobra zabawa i ciągła adrenalina. Żadne stateczne życie i spacerki z ukochaną. No chyba, że w grę wchodzi w międzyczasie dobry obiad ugotowany i podstawiony pod nos…

Babiarz

Ten pan ma jedną, największą wadę. Kocha wszystkie kobiety świata. Niczym tytułowy Karolek z „Och Karol” bawi się w życie, tworząc w swojej głowie obraz swojej idealnej osoby, z taborem kobiet obok. Niestety, ciężko w to uwierzyć, ale są kobiety, które godzą się na to, aby w czymś tak chorym brać udział. A potem płaczą w poduszkę, że dziś nie ich kolej na Karolka… Niewiarygodne? Prawdziwe drogie Panie…

Synuś rodziców

Zazwyczaj pochodzi z bogatej rodziny, wszystko dostaje na tacy i mało kiedy docenia fakt, że urodził się pod szczęśliwą gwiazdą. Na początku wszystko wydaje się być bajkowe, niestety po czasie okazuje się, że rodzice nie wychowali go na dobrego faceta, tylko zadufanego w sobie narcyza, zazwyczaj z nałogami i problemami emocjonalnymi. I mało kiedy on szanuje kobietę. W końcu zaraz znajdzie się następna, może jakaś zatrudniona w jego biznesie? Taki kąsek jest w końcu najłatwiejszy.

Olewacz

Taki typ ma gdzieś swoją kobietę i to, co się dzieje we wspólnym mieszkaniu. W zasadzie to ma gdzieś totalnie wszystko. Przejmuje się jedynie sobą. Ma pretensje do swojej kobiety, że coś jest nie zrobione, nie załatwione mimo tego, że sam nie kiwnął palcem, żeby spytać, czy może pomóc. Nie wykazuje żadnego zainteresowania tym, co robi jego partnerka, jak mija jej dzień itd. Jest samolubem i idealnie żyłoby mu się…samemu. Ale długo by tak nie pociągnął, bo kto przygotowywałby obiadki, prał i sprzątał w mieszkaniu?!

Emocjonalna huśtawka

Nigdy człowiek nie przewidzi, co mu siedzi w głowie. Z radosnego nastroju wpada w totalny wrzask. Melancholia przeplata się z wkurzeniem, a kobieta nigdy nie wie, co ma powiedzieć, bo najnormalniej w świecie się boi. Dlaczego więc z nim jest? Bo na początku taki facet jest idealnym, trochę zadumanym, romantycznym typem, który może zawrócić w głowie niejednej kobiecie. W rzeczywistości to totalnie rozstrojenie emocjonalne, które jest gorsze od babskiego okresu do kwadratu.

Pozorant idealny

Miałam nawet z takim do czynienia i nie polecam spotkań z tego typu osobą. Z pozoru idealny facet, z idealnym życiem, wianuszkiem przyjaciół i zapałem do pracy. W realnym życiu totalnie inna osoba, która potrafi zmydlić oczy nawet najbardziej czujnej osobie. A już na pewno diametralnie wszystko się zmienia, kiedy zamykają się drzwi mieszkania…wtedy tylko najbliżsi (a czasami nawet oni są nieświadomi sytuacji) wiedzą, co tak naprawdę kryje taka hm…mroczna osoba. Ciężko jednak wyrwać się ze związku z takowym człowiekiem, bo pozorant idealny potrafi nieźle namieszać w głowie. W końcu łatwo jest pomylić jego twarze.

Nałogowiec

Również bardzo popularny i tak samo niebezpieczny typ. Alkohol, narkotyki, trawa i inne używki to dla niego chleb powszedni. Zazwyczaj kiedy kobieta zwraca mu uwagę to rozmowa kończy się kłótnią i obwinianiem, że się baba mieszać się nie może w sprawy męskie. Że to jego sprawa co robi i że wcale nie ma problemu ze sobą, tylko to chore babskie wymysły sprawiają, że nagle rodzi się karczemna awantura. Z flaszką na stole, lub workiem zioła w tle…

Skąpiradło

Sobie nie da, komuś jeszcze bardziej. I nie chodzi tutaj totalnie o fakt, żeby z faceta zdzierać kasę. Mężczyzna powinien poczuwać się do tego, żeby w pewnych sytuacjach zachować się w odpowiedni sposób. Jeśli to on zaprasza na spotkanie i patrzy dzielnie, jak kobieta płaci za taką randkę…to kolejne zdarzenia można już przewidzieć. A rozliczanie kobiety z kupowania np. podpasek nie jest normalną sytuacją…

Mitoman

Oj ciężki przypadek, bo życie z nim to ciągła walka z niewiadomą…Jego ciągłe ściemnianie, kłamstwa, historyjki potrafią wyprowadzić z równowagi świętego. Niestety niełatwo na początku zorientować się, że mitoman jest mitomanem… A jak wiadomo po dłuższym czasie, kiedy tego typu pan już nakręci nas maksymalnie na siebie ciężko jest wyrwać się z relacji, która w końcu na początku była taka bajkowa. Niestety, 99% było kłamstwem.

Psychopata

Niebezpieczny typ, który potrafi zniszczyć, zgnębić psychicznie i zatruć życie. Kobiecie i najbliższym z jej otoczenia, ponieważ często to właśnie oni muszą słuchać chorych historii, które nie mają końca. Psychopata doskonale wie, jak unicestwić swoją ofiarę. Na początku kradnie zaufanie, wkupia się w łaski. Gdy już widzi, że kobieta totalnie jest mu poddana, wtedy atakuje. Po cichu, powoli. Niszcząc życie, niszcząc rodzinę, relacje i wszystko, co kobieta do tej pory stworzyła.

Życiowa ciamajda

Pan, który ewidentnie potrzebuje ciągłej opieki i pomocy wszystkich dookoła. O podejmowaniu decyzji nie ma zielonego pojęcia, jest leniwy, ma ciągle czas, a jego charyzma leży gdzieś na ziemii i się powoli czołga. Niestety, ten facet wszystko ma na własne zawołanie. A raczej nie ma. Życiowa ciamajda jest typem człowieka, który nie potrafi wziąć na swoje barki problemów, z którymi ma się zmierzyć. On woli uciec, zamknąć oczy i udawać, że świat przestał istnieć.

Zaduszacz miłosny

Ten typ uważa, że partnerka musi być mu totalnie oddana…i zależna od niego przez 24 godziny. Wręcz nie odkleja się od Twojej nogi, prawiąc przy tym hymny pochwalne na cześć kobiety. Uwielbia spędzać czas TYLKO z nią i absolutnie nie widzi nic dziwnego w tym, że przyjaciele, rodzina i znajomi zostali widziani kilka miesięcy temu… Przecież to „normalne”, że będąc już w związku całe życie kończy się i zaczyna wyłącznie w związku.
fot. pexels.com

Tagi: , , , , , , , ,

Powiązane artykuły

Poprzedni artykuł Następny artykuł
0 podzieliło się