Od nastolatki, mężatki, rozwódki, do wdowy, czyli ch****e pytania, dotyczące facetów i związku

Od nastolatki po wdowę, czyli ch****e pytania, dotyczące facetów i związku

Każda z nas, bez wyjątku dostawała i dostaje milion tysięcy „cudownych” rad od jeszcze bardziej życzliwych osób, które dotyczą naszej relacji z facetem, dzieci, statusu związku, bycia singiel itd. Nie muszę chyba przypominać żadnej z Was ile razy miałyście zapewne ochotę wbić kogoś w sufit słuchając mądrości życiowych od osób, które same średnio radzą sobie z ugotowaniem wody na parówki. Poniżej chronologicznie życiowo wyjętych HOT 16 tekstów od mądrych doradców do:

1. Nastolatki: Za młoda jesteś jeszcze na randki! Do nauki, a nie chłopaki w głowie.

2. Starsza nastolatki bez chłopaka: A Tobie podobają się w ogóle chłopaki, czy może myślałaś o zakonie?

3. Dziewczyny, która dopiero zaczęła się spotykać z facetem: Pamiętaj! To może być oszust, pijak, degenerat, gwałciciel, psychopata, kanibal, zdrajca, kłamca… a najgorsze, że on może być każdym po trochu – wiem co mówię!

4. Dziewczyny, która spotyka się facetem, ale nie ma pierścionka zaręczynowego: Kiedy on ci się w końcu oświadczy? Jak tyle czeka, to wątpię, że coś z tego wyjdzie poważnego. Lepiej go zostaw i znajdź kogoś, kto Cię potraktuje poważnie.

5. Dziewczyny, która ma pierścionek zaręczynowy, ale ślubu nie widać: To kiedy w końcu ten ślub? A datę to w ogóle macie? Czy zdradził Cię i póki co odpuściliście temat wesela?

6. Mężatki tuż po ślubie: To kiedy dzieci?

7. Mężatki po ślubie jakiś czas…: To kiedy dzieci? A w ogóle to śpicie jeszcze ze sobą?

8. Mężatki, która ma dziecko: To kiedy drugie?

9. Mężatki, która ma dwójkę dzieci: A planujecie kolejne?

10. Mężatki, która nie planuje więcej dzieci: No wiesz co…jak macie warunki to powinniście pomyśleć o kolejnym.

11. Mężatki, która ma trójkę dzieci: Ekhm… niezabezpieczanie się to nic takiego, ale jak Ty dajesz radę z taką gromadką? Chyba nie myślisz o kolejnym?

12. Mężatki, która ma dość swojego chłopa: Eeeee.. nie narzekaj, zawsze mogło być gorzej. Mógł Cię zostawić dla młodszej, ładniejszej…lub dla faceta.

13. Rozwódki: No…takim kobietom jak Ty naprawdę nie jest łatwo…już mogłaś z nim zostać, a nie teraz do końca życia będziesz sama.

14. Rozwódki, która zaczęła się spotykać z facetem: Nie masz dość facetów? Przecież już jesteś na przegranej pozycji, bo żaden mądry facet Cię nie zechce.

15. Rozwódki, która ma dość facetów: A może byś się z kimś zaczęła spotykać? Niedługo naprawdę postawią na Tobie krzyż na cmentarzu.

16. Wdowy: Wykończyłaś swojego starego?

 

(P.S. Dajcie znać koniecznie, które teksty są Wam dobrze znane 😉 )

Tagi: , , , , , , , ,

Powiązane artykuły

Poprzedni artykuł
0 podzieliło się